E-mail adresinizi belirtin. Yazılarımı takipte kalın!
[mc4wp_form id="4890"]
Zapisz Zapisz

Nerede Kalmıştık?

Uzun süredir sizlere yeni yazı yazamıyorum farkındayım. Aklımda o kadar farklı fikir ve yazılacak konu var ki ama bunları yaz temposundan vakit bulup yazamıyorum. Son 2 aydır 95 saat uçuş yapmanın vermiş olduğu yorgunlukla buraları biraz ihmal ettim farkındayım. Bu yüzden Nerede Kalmıştık? diyerek sizinle bu yazıyı paylaşmak istedim.

Kış dönemine yavaş yavaş girmeye başlamamız ile uçuş saatlerinin normale dönecek olmasını tahmin ediyorum. Bu süreden sonra konularımıza kaldığımız yerden devam edeceğim. Bu yıl siteye havacılık yazılarının dışında gezi rehberi de eklemeyi planlıyorum. Böylece konuları sadece havacılık ile sınırlı tutmayıp günlük yaşantımdan bazı tecrübelerimi de sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Havacılık alanında yazı dizilerine kaldığım yerden devam edeceğim. Ayrıca uçuş programları, pilotaj ile olarak takip edilen kitapları, faydalı havacılık uygulamaları, web siteleri, bir günün nasıl yaşandığını, pilotların yıllık kontrollerinin neler olduğunu, yılda ortalama kaç sınava girdiğimiz bu kontrollerde neler yapıldığı vb. birçok içerik ile bu mesleğe ait olan bir çok içeriği sizinle paylaşıyor olacağım.

Ayrıca havacılık dışı olarak yıllık izinlerde ve 4 boş’larda ve yatılarda gezmiş olduğumuz yerleri de bir gezi bloğundaymış gibi size aktarıyor olacağım. Bu alanlarda öncelikli yazılar yurt dışı olarak Tayland (Phuket, Bangkok) İtalya (Milano), BAE (Dubai)ve bu yıl iznimizde gideceğimiz Japonya turu olacak. Yurt içinde ise hem tatil hem de yatılarda gezdiğim yerleri sizinle paylaşıyor olacağım.

Yapmış olduğum anket kapsamında benden daha fazla tecrübe aktarımı istemişsiniz. Belki önümüzdeki günlerde kendi aramızda ufak bir toplantı yaparak bana istediğiniz soruları merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Böylece sadece tek yönlü iletişimden kaçınarak interaktif bir şekilde iletişime geçebiliriz ne dersiniz?

En yakın zamanda görüşmek üzere!

signature

No Comments Yet.

What do you think?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir