İlk Youtube Röportajım – Kariyer Kılavuzu

by Caner

Sizlere ilk Youtube röportajımdan bahsetmek istiyorum. Amerika’da yaşayan muhteşem bir kariyere sahip olan Gizem tarafından öğrencilerimize rehberlik etmesi amacıyla kurulan kariyer kılavuzu Youtube kanalına buradan erişebilirsiniz. Gizem kariyerine Google’da devam ediyor aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Stanford’da da yarı zamanlı öğretmenlik görevini sürdürmektedir. Gizem’in web sitesine erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Röportaj kanalı hakkında gerekli açıklamayı yaptıktan sonra İlk Youtube Röportajım – Kariyer Kılavuzu adlı yazımın içeriğime gelelim 🙂

İlk youtube röportajımda Kariyer Kılavuzunda Gizem’in sorularını yanıtladım. İlk olarak lise zamanından başlayarak temel motivasyonumu açıkladıktan sonra beni pilotaja yönlendiren yolu detayları ile açıkladım. Sizde aşağıda belirttiğim soruların cevaplarını merak ediyorsanız bu videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Bir pilotun hayatı nasıl? Nasıl pilot oldum? Kariyer planlarımı yaparken nelere dikkat ettim? Pilota zor bir meslek mi? Yurt dışında pilot olmak zor mu? Pilotluk mesleğinin zorlukları nelerdir?

Son olarak böyle bir içeriğin ortaya çıkmasında en büyük pay sahibi olan değerli arkadaşım Gizem’in Youtube kanalı olan Kariyer Kılavuzuna üye olmadan geçmeyin diyerek aşağıda videoyu sizinle paylaşıyorum.

İyi Seyirler

You may also like

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.