#PilotTalk May’22 -Eastbound Flights

by Caner Acarbay

Hello, I’m with you on May 22 with another #PilotTalk. I mentioned eastern flights in this video. I hope you like the video!

Welcome to the #PilotTalk May’22. We are almost halfway through the #PilotTalk video series.

I planned 12 videos for this video series. As I described before, In these videos, I talked about my experiences, flight hours, days off, specific destinations, and so on. This month, I’m talking about eastbound flights, swapping systems, and days off in a row. I hope you will enjoy my video!

Merhaba, 22 Mayıs’ta başka bir #PilotTalk ile sizlerleyim. Bu videoda doğu uçuşlarından bahsettim. Umarım videoyu beğenirsiniz!

PilotTalk 22 Mayıs’a hoş geldiniz. #PilotTalk video serisinin neredeyse yarısına geldik.

Bu video serisi için 12 video planladım. Daha önce anlattığım gibi, bu videolarda deneyimlerim, uçuş saatlerim, izin günlerim, belirli varış noktalarım vb. Hakkında konuştum. Bu ay, doğuya uçuşlardan, takas sistemlerinden ve üst üste izin günlerinden bahsediyorum. Umarım videomu beğenirsiniz!

If you can not see the embedded version of #PilotTalk May’22, you can watch it directly from the Youtube web page.

As always, I would like to hear from you guys. If you want me to record a specific VLOG please drop me a message! You can send your messages here! You can follow me on Youtube, you can watch my last video by clicking on the link.See you in other videos, take care of yourself!

PilotTalk May’22’nin gömülü sürümünü göremiyorsanız, doğrudan Youtube web sayfasından izleyebilirsiniz.

Her zamanki gibi, sizden haber almak istiyorum. Belirli bir VLOG kaydetmemi istiyorsanız lütfen bana bir mesaj bırakın! Mesajlarınızı buradan gönderebilirsiniz! Beni Youtube’den takip edebilir, son videomu linke tıklayarak izleyebilirsiniz.Diğer videolarda görüşmek üzere

You may also like

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.