Accra, Ghana Travel Guide – #TravelVlog

by Caner Acarbay
Accra

Africa is a very special place for me. I have been to many places in Africa. Accra, Ghana is one of those places. Not always I’ll record from fancy places. This time, I wanted to show you how I spent one day in Accra. I hope you are gonna enjoy my travel Vlog!

Afrika benim için çok özel bir yer. Afrika’da birçok yere gittim. Akra, Gana da o yerlerden biri. Her zaman süslü yerlerden kayıt yapmam. Bu sefer size Accra’da bir günümü nasıl geçirdiğimi göstermek istedim. Umarım seyahat Vlog’umu beğenirsiniz!

If you can not see the embedded version of Accra, Ghana Travel Guide, you can watch it directly from the Youtube web page.

As always, I would like to hear from you guys. If you want me to record a specific VLOG please drop me a message! You can send your messages here! I love Africa! In this video I am in Accra Ghana. I hope you like my travel vlog from Accra Ghana! You can follow me on Youtube, you can watch my last video by clicking on the link. See you in the next video!

Accra, Gana Seyahat Rehberi’nin gömülü sürümünü göremiyorsanız, doğrudan Youtube web sayfasından izleyebilirsiniz.

Her zamanki gibi, sizden haber almak istiyorum. Belirli bir VLOG kaydetmemi istiyorsanız lütfen bana bir mesaj bırakın! Mesajlarınızı buradan gönderebilirsiniz! Afrika’yı seviyorum! Bu videoda Akra Gana’dayım. Umarım Accra Gana’dan seyahat vlog’umu beğenirsiniz! Beni Youtube ‘den takip edebilir, son videomu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Bir sonraki videoda görüşmek üzere!

You may also like

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00