A Medieval City: Glasgow – #TravelVlog

by Caner Acarbay

Hello, Welcome to #TravelVlog, A Medieval City: Glasgow!

I finally had a chance to fly to Glasgow. Glasgow was on the bucket list for a long time. Since my childhood, I always wanted to visit Glasgow. Had an amazing day in Glasgow. I have visited many places. I was lucky enough to bring my camera with me so that I could record a travel Vlog for you! Hope you will enjoy my Glasgow Video! As usual, you can always send your thoughts and feedback through the comments or via my social media accounts. See you in another travel vlog!

Sonunda Glasgow’a uçma şansım oldu. Glasgow uzun süredir ölmeden önce yapılacaklar listesindeydi. Çocukluğumdan beri hep Glasgow’u ziyaret etmek istemişimdir. Glasgow’da harika bir gün geçirdim. Birçok yeri ziyaret ettim. Sizin için bir seyahat Vlog’u kaydedebilmem için kameramı yanımda getirecek kadar şanslıydım! Umarım Glasgow Videomu beğenirsiniz! Her zamanki gibi, düşüncelerinizi ve geri bildirimlerinizi her zaman yorumlar veya sosyal medya hesaplarım aracılığıyla gönderebilirsiniz. Başka bir seyahat vlogunda görüşmek üzere!

If you can’t see the embedded version of A Medieval City: Glasgow, you can watch it directly from the Youtube web page.

As always, I would like to hear from you guys. If you want me to record a specific VLOG please drop me a message! You can send your messages here!

A Medieval City: Glasgow gömülü sürümünü göremiyorsanız doğrudan Youtube web sayfasından izleyebilirsiniz.

Her zamanki gibi sizden haber almak istiyorum. Belirli bir VLOG kaydetmemi istiyorsanız lütfen bana bir mesaj bırakın! Mesajlarınızı buradan gönderebilirsiniz!

You may also like

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00