The City of Cowboys: Dallas – #TravelVlog

by Caner Acarbay

Hello it’s The City of Cowboys: Dallas – #TravelVlog !

Here I’m with an amazing Dallas VLOG! One of the best VLOG I have ever recorded. I enjoyed each second of this VLOG. I stayed in Dallas for two days and I lived like a Texan! Hope you will enjoy my Dallas Travel VLOG! As usual, you can always send your thoughts and feedback through the comments or via my social media accounts. See you in another travel vlog!

——

Harika bir Dallas vloguyla karşınızdayım! Şimdiye kadar kaydettiğim en iyi vloglardan biri. Bu vlog’un her saniyesinden keyif aldım. Dallas’ta iki gün kaldım ve Teksaslı gibi yaşadım! Umarım Dallas Seyahat vlog’umu beğenirsiniz! Her zamanki gibi, düşüncelerinizi ve geri bildirimlerinizi her zaman yorumlar veya sosyal medya hesaplarım aracılığıyla gönderebilirsiniz. Başka bir seyahat vlogunda görüşmek üzere!

If you can’t see the embedded version The City of Cowboys: Dallas – #TravelVlog, you can watch it directly from the Youtube web page.

As always, I would like to hear from you guys. If you want me to record a specific VLOG please drop me a message! You can send your messages here!

The City of Cowboys: Dallas – #TravelVlog gömülü sürümünü göremiyorsanız doğrudan Youtube web sayfasından izleyebilirsiniz.

Her zamanki gibi sizden haber almak istiyorum. Belirli bir VLOG kaydetmemi istiyorsanız lütfen bana bir mesaj bırakın! Mesajlarınızı buradan gönderebilirsiniz!

You may also like

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00