Flying Narrow-body vs Wide-body Airplanes – #Vlog

by Caner Acarbay

It’s time to speak about the advantages and disadvantages of flying narrow-body vs wide-body airplanes. In this video, I’ll compare flying wide-body and narrow-body airplanes from a pilot’s perspective. If you are curious about what kind of lifestyle you should expect, Which one is better? Which one offers the best QoL? You should watch this video.

Dar gövdeli ve geniş gövdeli uçakların uçmasının avantajları ve dezavantajları hakkında konuşmanın zamanı geldi. Bu videoda, geniş gövdeli ve dar gövdeli uçakların uçuşunu pilot perspektifinden karşılaştıracağım. Ne tür bir yaşam tarzı beklemeniz gerektiğini merak ediyorsanız, Hangisi daha iyi? Hangisi en iyi qol’yi sunuyor? Bu videoyu izlemelisin.

If you can not see the embedded version of Flying Narrow-body vs Wide-body Airplanes, you can watch it directly from the Youtube web page.

As always, I would like to hear from you guys. If you want me to record a specific VLOG please drop me a message! You can send your messages here! Finally, it’s time to talk about the Flying of Narrow-body and Wide-body Aircraft. In this video, you can find every detail of flying these planes! You can follow me on Youtube, you can watch my latest video by clicking on the link.

Dar Gövdeli Uçaklara karşı Geniş gövdeli Uçakların gömülü sürümünü göremiyorsanız, doğrudan Youtube web sayfasından izleyebilirsiniz.

Her zamanki gibi, sizden haber almak istiyorum. Belirli bir VLOG kaydetmemi istiyorsanız lütfen bana bir mesaj bırakın! Mesajlarınızı buradan gönderebilirsiniz!

Son olarak, Dar gövdeli ve Geniş gövdeli Uçakların Uçması hakkında konuşmanın zamanı geldi. Bu videoda, bu uçakları uçurmanın her detayını bulabilirsiniz! Beni Youtube’da takip edebilir, linke tıklayarak son videomu izleyebilirsiniz.

You may also like

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00